Teslimat | Yadababy
Kargo süre gifi Kargo süre gifi

Siparişinizin Hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz yadababy.com tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Siparişleriniz, 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Aynı gün kargo ürünleri saat 14:00 e kadar verilen siparişler için geçerlidir.Taahhüdümüz iş günleri içerisinde geçerlidir, hafta sonu ve mücbir sebepler durumunda geçerli değildir. Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

Siparişinizin Takibi

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta gönderilir. Gönderilen bu e-posta ile kargonuzun durumu ve nerde olduğu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı

Siparişlerinizin kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren;

İstanbul içi teslimatlar için en geç 7 iş gününde,

İstanbul dışındaki il merkezlerine yapılacak teslimatlar için en geç 7 iş gününde,

Anadolu'daki illerin bazı ilçe merkezleri için de en geç 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir.

yadababy.com deposundan kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimat adresinde teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler yadababy.com deposuna geri getirilecektir. Bu durumda Müşteri Hizmetlerimizle ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

Kargo Ücretleri

yadababy.com internet sitemizden yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Tutarı 300 TL altında olan alışverişlerinizde ise kargo ücreti 25,00 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Üretici Garantisi

Yıkama sonrasında renginde solma olmayan kaliteli ürünler üretiyoruz.

Cilt Dostu Ürün

Hassas ciltler için uygun ürünlerimiz, organik ve pamukludur.