BEBEK ÜRÜNLERİNDE ORGANİK PAMUKLU KUMAŞ KULLANIMININ ÖNEMİ | Yadababy
Kargo süre gifi Kargo süre gifi

BEBEK ÜRÜNLERİNDE ORGANİK PAMUKLU KUMAŞ KULLANIMININ ÖNEMİ

Bebeğin cildi süper hassas ve emicidir. Bebeğin cildi yetişkinlere göre daha gözeneklidir. Derileri, giysilerdeki kimyasallar da dahil olmak üzere temas ettiği her şeyi emer. Bu nedenle, cilt alerjilerine veya kızarıklıklara kolayca eğilimli olabilir.

Bebek ürünleri için Organik Pamuklu Kumaş Kullanımının Önemi

Bilinçli olan her ebeveyn, giyim de dahil olmak üzere çocukları için en iyisini ister. En iyi bebek ürünleri malzeme seçimine bağlıdır. Organik pamuklu kumaş, bebek ürünlerinin ana malzemesi olarak güven kazanmıştır. Her bebek cildi; yumuşak, rahat ve kimyasal içermeyen ürünlerle kundaklanmayı hak ettiğinden, organik bebek ürünlerini  anne özverisiyle üretiyor, bebek ürünlerinde  doğal olmayan boya, zirai ilaç vb. zararlı kimyasalları kullanmıyoruz. 

 

 Bebeğin Cildinde Kimyasallardan Kaçının

Bebeğin cildi süper hassas ve emicidir. Bebeğin cildi yetişkinlere göre daha gözeneklidir. Derileri, giysilerdeki kimyasallar da dahil olmak üzere temas ettiği her şeyi emer. Bu nedenle, cilt alerjilerine veya kızarıklıklara kolayca eğilimli olabilir. Ürünler farklı tipte boyalar, pigmentler ve kimyasal yardımcı maddeler içerir. Organik Pamuk ise, bebek ürünleri için en iyi kumaş olup bebeğinizin hassas cildini korumaya yardımcı olur. Yadababy tarafından üretilen, Organik ürünlerde zararlı kanserojen maddeler kullanılmaz.

 Bebeğe Rahatlık

Ebeveynler, sade,yumuşak basic baskılı ürünleri tercih ederek çocukları için en konforlusunu  istiyor. Organik pamuk, yumuşak, nemli ve nefes alabilir niteliklere sahip doğal bir kumaştır. Organik pamuk, bebeğin hassas cildine uyum sağlar. Pamuk lifinin doğal özellikleri bebeğin gelişen cildini beslemeye yardımcı olur. Organik malzeme nefes alabilir ve süper yumuşaktır. Yadababy ürünleriyle bebeğiniz, her zaman rahat hissedecektir. Sonuç olarak, Organik bebek ürünlerii çocuğunuzun huzur içinde oynamasına ve uyumasına yardımcı olur.

Çevre dostu seçenekler

Organik tarım yöntemleri çok güvenli ve Çevre Dostudur. Organik ürünler Hava, Su ve Toprak gibi çevrenin korunmasına yardımcı olur. Organik pamuk yetiştirme yöntemleri, çevre için normal pamuk ekimlerine kıyasla nispeten daha güvenlidir. Daha az enerji ve su kullanır.

Organik pamuk ekimleri %94 daha az sera gazı emisyonu üretir. Organik üretimler, tüm kimyasalları yasaklar ve işleme birimlerinin su kaynaklarını korumak için tüm atık suları geri dönüştürmesini zorunlu kılar.

Havayı ve su yollarını temiz tutmak kuşları, böcekleri ve arıları korur. Bu nedenle organik pamuğu tercih ederek bebeğinizin doğduğu ilk andan itibaren kimyasaldan uzak yaşamasına yardımcı olursunuz!

Ücretsiz Kargo

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Üretici Garantisi

Yıkama sonrasında renginde solma olmayan kaliteli ürünler üretiyoruz.

Cilt Dostu Ürün

Hassas ciltler için uygun ürünlerimiz, organik ve pamukludur.